TIPI – legowisko w kształcie namiotu

1958841A-AEC3-43EF-8937-5D8CB4F26F3A

Legowisko w formie TIPI stanie się wspaniałym miejscem wypoczynku dla psa lub kota lubiącego spokój.

Jego nietypowy wygląd idealnie wpasuje się w każde wnętrze.

W skład kompletu wchodzi:

– namiot z antypoślizgową podstawą

– stelaż bukowy, 4 szt kijów 

– poducha EBI ze zdejmowaną poszewką

– wstążka do związywania kijów

– instrukcja

Złożenie legowiska jest bardzo proste, wystarczy włożyć kije w przygotowane rynny w bocznych ścianach, uformować odpowiedni kształt legowiska i związać kije u góry wstążką. Do środka wkładamy poduchę EBI i gotowe.

TIPI – legowisko w kształcie namiotu
TIPI – legowisko w kształcie namiotu

Poducha wykonana jest z najwyższej jakości poliestru wodoodpornego o wysokiej trwałości, który nie zaciąga się, „nie łapie sierści”, dzięki czemu czyszczenie legowiska jest szybkie i przyjemne.

Wysoko puszysta włóknina silikonowa  oraz antyalergiczne kulki silikonowe dodają jej wygody i spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Ponadto kulki silikonowe, dzięki swojej budowie, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza oraz elastyczność i puszystość naszego legowiska. Poszewka została wyposażona w zamek więc w przypadku większych zabrudzeń można ją zdjąć i wyprać w pralce.

Czyszczenie:

Sierść można w prosty sposób usunąć odkurzaczem. W przypadku większych zabrudzeń zalecamy czyszczenie wilgotną szmatką z użyciem delikatnego detergentu. Nie szorować.

Namiot oraz poszewkę na poduchę również można prać w pralce w temperaturze 30°C stosując niewielką ilość delikatnego detergentu. Można wirować na niedużych obrotach. Pamiętajmy o dokładnym wysuszeniu legowiska zanim nasz pupil ponownie będzie się nim cieszył.

TIPI – legowisko w kształcie namiotu