MRU – poducha, parapeciak

 

MRU – poducha, parapeciak

Parapeciak MRU to idealne legowisko dla psa lub kota lubiącego przesiadywać na parapetach, półkach lub w innych przytulnych miejscach.

Bardzo dobrze również wpasuje się jako posłanie do transporterów.

Poducha wykonana jest z najwyższej jakości poliestru wodoodpornego o wysokiej trwałości, który nie zaciąga się, „nie łapie sierści”, dzięki czemu czyszczenie legowiska jest szybkie i przyjemne.

Wysoko puszysta włóknina silikonowa  oraz antyalergiczne kulki silikonowe dodają jej wygody i spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów. Ponadto kulki silikonowe, dzięki swojej budowie, zapewniają dobrą cyrkulację powietrza oraz elastyczność i puszystość naszego legowiska. 

MRU – poducha, parapeciak
IMG_4907

O bezpieczeństwo odpoczywającego zwierzaka zadba antypoślizgowa podstawa, która w solidny sposób uniemożliwi przesuwania się poduchy i zagwarantuje komfortowy relaks.

Czyszczenie:

Zalecamy czyszczenie wilgotną szmatką z użyciem delikatnego detergentu. Nie szorować.

Matę również można prać w pralce w temperaturze 30°C stosując niewielką ilość delikatnego detergentu. Można wirować na niedużych obrotach. Pamiętajmy o dokładnym wysuszeniu legowiska zanim nasz pupil ponownie będzie się nim cieszył.

MRU – poducha, parapeciak

 

 

 

* Od 1992 roku Oeko-Tex® Standard 100 jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. 

Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

 
W ofercie sprzedaży mamy 10 kolorów parapeciaków MRU: